Tiesioginė transliacija
Gedulo sala
(8 615) 50990 Konsultuojame visą parą
Rimties namai
  • Tiesioginė transliacija Gedulo sala logo

dažnai užduodami klausimai

- Jei mirtis ne smurtinė ir įvyko namuose ar kitoje namų aplinkoje, reikia kviestis greitąją med. pagalbą mirties konstatacijai, gauti tą patvirtinančius dokumentus. Tuomet galite skambinti laidojimo paslaugų įmonei dėl velionio pervežimo bei kitų paslaugų.
- Jei mirtis gali būti smurtinė, tada reikia kviesti policiją, atvykę pareigūnai nuspręs ar kūną nukreipti teisminiam ištyrimui.
- Mirus ligoninėje, papildomų veiksmų imtis nebūtina, galite iš karto kreiptis į laidojimo įmonę, velionio pervežimui į morgo patalpas bei kitų paslaugų užsakymui.
Taip atsitinka itin retai, dėl tikslios informacijos skambinkite tel. 8(698) 85509.
Taip, tai galime padaryti iš bet kurios vietos visoje Lietuvoje.
Taip, artimiesiems ten vykti nebūtina, mūsų įmonė išsprendžia visus iškilusius klausimus.
Taip, laidojame visoje Lietuvoje, rūpinamės tiek duobės iškasimu bei karsto nešikais.
Nereikia, šiai dienai jokio mokesčio nėra, leidimus duobės kasimui sutvarko mūsų įmonė.
Taip, mes pasirūpiname pilnu velionio paruošimu šarvojimui bei galime pašarvoti bet kurioje kliento nurodytoje šarvojimo salėje.
Patiems nieko daryti nereikia, turime bendradarbiavimo sutartis su tiek Lietuvoje, tiek kaimyninėse šalyse veikiančiais krematoriumais, todėl absoliučiai visus su tuo susijusius klausimus sutvarkys mūsų bendrovė bei pasiūlys didelį urnų pasirinkimą.

Mirus LR piliečiui finansinė parama susideda iš:

- mirus pensininkui, išmokama pensija už mirties mėnesį, jeigu ji dar nebuvo išmokėta, ir dar paskirtos pensijos už vieną mėnesį dydžio suma. Ją išmoka SODRA. Pensijos išmokėjimas mirties atveju vykdomas pagal „Valstybinių socialinio draudimo pensijų skyrimo ir mokėjimo nuostatų“ IX skyriaus 80p.
- mokama laidojimo pašalpa, kuri lygi 8 bazinių socialinių išmokų dydžiui, šiuo metu tai 304,-€. Ją moka rajono savivaldybės socialiniai skyriai. Mokama pagal „LR paramos mirties atveju įstatymą“.
- įvairios šalpos išmokos, tačiau jos priklauso labai individualiai nuo kiekvienos situacijos. Mokama pagal „LR valstybinių šalpos išmokų įstatymą“
- jei LR pilietis buvo parvežtas iš užsienio, artimieji turi teisę kreiptis į savivaldybės soc. skyrių dėl išlaidų kompensavimo.

Visus dokumentus dėl mirties įforminimo bei pašalpų gavimo sutvarko mūsų įmonė.

Jei turite klausimų, neaiškumų ar abejonių, kurie Jums neduoda ramybės, bet kuriuo paros metu skambinkite tel. (8 615) 50990. Konsultuosime, patarsime, nepaliksime jūsų bėdoje.

Pasitikėkite ir palikite visus savo rūpesčius mums.